میز و صندلی تحریر کارتونی کودک

یک ست میز تحریر و صندلی شیک و زیبا می تواند کودک شما را مثل آهنربا به سمت خود جذب کند تا بدون دردسر و اوقات تلخی پای درس و مشق خود بنشیند. ما در این بخش برای برآورده کردن این نیاز محصولی را به شما عزیزان عرضه میکنیم که علاوه برکیفیت و کارایی هایی همچون ( قابلیت تنطیم ارتفاع میز و صندلی و فضای زیر صفحه میز جهت دفاتر و لوازم التحریر ) با داشتن تصا...

یک ست میز تحریر و صندلی شیک و زیبا می تواند کودک شما را مثل آهنربا به سمت خود جذب کند تا بدون دردسر و اوقات تلخی پای درس و مشق خود بنشیند. ما در این بخش برای برآورده کردن این نیاز محصولی را به شما عزیزان عرضه میکنیم که علاوه برکیفیت و کارایی هایی همچون ( قابلیت تنطیم ارتفاع میز و صندلی و فضای زیر صفحه میز جهت دفاتر و لوازم التحریر ) با داشتن تصاویر زیبا و جذاب از شخصیت های محبوب کارتونی کودکان را به مطالعه و انجام تکالیف خود بیش از پیش تشویق و ترغیب می نماید. از این میز و صندلی می توان درخانه ، مدرسه و مهدکودک ها استفاده نمود.

مشخصات محصول :

. طول میز 80 ، عرض 55 ، ارتفاع 70

. بدنه و صفحه ها تماماً از جنس MDF و نئوپان به صورت ترکیبی با روکش ملامینه ضد خش 

. قابلیت تنظیم ارتفاع میز و صندلی

. دارای فضا در زیر صفحه متحرک میز جهت قرار دادن دفاتر و لوازم التحریر ( صفحه روی میز به صورت لولایی بلند می شود )

. مناسب سنین 2 تا 12 سال

. بسته بندی در کارتن به همراه راهنمای مونتاژ

. هدیه ای مناسب جهت کودکان دلبند شما

طرح های موجود ( فروزن ، کیتی ، باربی ، بن تن ، دختر توت فرنگی ، سفید برفی ، آلوین ، باب اسفنجی ، مک کوئین ، تام و جری ، انگری بردز ، مینیون، اسب های پونی ، اسپایدرمن ،کارتون هتل ترانسیلوانیا)

بیشتر

میز و صندلی تحریر کارتونی کودک 17 محصول وجود دارد

در صفحه