یک ست میز تحریر و صندلی شیک و زیبا می تواند کودک شما را مثل آهنربا به سمت خود جذب کند تا بدون دردسر و اوقات تلخی پای درس و مشق خود بنشیند. ما در این بخش برای برآورده کردن این نیاز محصولی را به شما عزیزان عرضه میکنیم که علاوه برکیفیت و کارایی هایی همچون ( قابلیت تنطیم ارتفاع میز و صندلی و فضای زیر صفحه میز جهت دفاتر و لوازم التحریر ) با داشتن تصا...
یک ست میز تحریر و صندلی شیک و زیبا می تواند کودک شما را مثل آهنربا به سمت خود جذب کند تا بدون دردسر و اوقات تلخی پای درس و مشق خود بنشیند. ما در این بخش برای برآورده کردن این نیاز محصولی را به شما عزیزان عرضه میکنیم که علاوه برکیفیت و کارایی هایی همچون ( قابلیت تنطیم ارتفاع میز و صندلی و فضای زیر صفحه میز جهت دفاتر و لوازم التحریر ) با داشتن تصاویر زیبا و جذاب از شخصیت های محبوب کارتونی کودکان را به مطالعه و انجام تکالیف خود بیش از پیش تشویق و ترغیب می نماید. از این میز و صندلی می توان درخانه ، مدرسه و مهدکودک ها استفاده نمود.
طرح های موجود ( فروزن ، کیتی ، باربی ، بن تن ، دختر توت فرنگی ، سفید برفی ، آلوین ، باب اسفنجی ، مک کوئین ، تام و جری ، انگری بردز ، مینیون، اسب های پونی ، اسپایدرمن ،کارتون هتل ترانسیلوانیا)
بیشتر

میز تحریر پایه چوبی کارتونی  

لیست مقایسه محصولات

انصراف