در این بخش محصولات گروه استیکر و پوستر را مشاهده می فرمایید. استیکر ها ، تصاویر چاپ شده به روی صفحات پشت چسبداری هستند که به راحتی به روی سطوح صاف مثل دیوار اتاق چسبانده شده و فضایی زیبا و متفاوت را ایجاد می کنند. استیکرها با توجه به هزینه کمتر نسبت به رنگ یا کاغذ دیواری و همچنین سهولت نصب و امکان چیدمان تصاویر باسلیقه شخصی بر روی دیوار، یکی از ...

در این بخش محصولات گروه استیکر و پوستر را مشاهده می فرمایید. استیکر ها ، تصاویر چاپ شده به روی صفحات پشت چسبداری هستند که به راحتی به روی سطوح صاف مثل دیوار اتاق چسبانده شده و فضایی زیبا و متفاوت را ایجاد می کنند. استیکرها با توجه به هزینه کمتر نسبت به رنگ یا کاغذ دیواری و همچنین سهولت نصب و امکان چیدمان تصاویر باسلیقه شخصی بر روی دیوار، یکی از محصولات پر طرفدارجهت تزئین منازل و مهد کودک ها و غیره می باشند. ما در این مجموعه پیش روی شما عزیزان انواع مختلف استیکر با کاربری های متفاوت و جدید، از جمله استیکرهای دکوری، وایت برد، باند رول، یادداشت و ...، با بهترین کیفیت را فراهم کردیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد. لازم به ذکر است برخی از طرح های استیکرها دارای دو نوع تک برگی (مناسب فضاهای کوچک)، دو برگی و سه برگی (مناسب فضاهای بزرگتر) می باشند.

 پوسترها هم تصاویر یک تکه و پیوسته ای هستند که به صورت کلی بر روی دیوار نصب می شود و مانند یک تابلوی بزرگ، زیبایی اتاق دلبندانتان را دوچندان می کند.

بیشتر

استیکر و پوستر 

زیرشاخه ها