همه پدر و مادرهای عزیز به دنبال فرشی مناسب جهت اتاق کودکان خود هستند که علاوه بر زیبایی و کیفیت ، بتوانند لوازم و دکوراسیون اتاق عزیزانشان را هم با یکدیگر هماهنگ کنند.در این بخش ما به شما عزیزان فرش های مدرنی را ارائه می کنیم که علاوه بر داشتن این مزیت یعنی امکان تک سفارش با رنگ ، طرح و سایز دلخواه شما ، امکان انتخاب و خرید از طرح های موجود و رو...
همه پدر و مادرهای عزیز به دنبال فرشی مناسب جهت اتاق کودکان خود هستند که علاوه بر زیبایی و کیفیت ، بتوانند لوازم و دکوراسیون اتاق عزیزانشان را هم با یکدیگر هماهنگ کنند.در این بخش ما به شما عزیزان فرش های مدرنی را ارائه می کنیم که علاوه بر داشتن این مزیت یعنی امکان تک سفارش با رنگ ، طرح و سایز دلخواه شما ، امکان انتخاب و خرید از طرح های موجود و روتین ما نیز میسر می باشد.
شما می توانید فرش اتاق کودک عزیزتان را با طرح لوستر، کاغذ دیواری، استیکر، پرده و یا هر طرح دیگری به سلیقه خود هماهنگ کنید.
در بافت این فرشها از نخ های 100% اکرلیک از نوع های بالک ( آلمانی ) استفاده شده که محصول نهایی را بسیار نرم و لطیف می نماید و علاوه برآن به دلیل رنگ پذیری بالای این نوع نخ ها رنگ و نقش فرش بافته شده بسیار زنده و چشم نواز می گردد. یکی دیگر از محاسن این فرش ها کنده کاری و ایجاد بعد بر روی فرش می باشد که جلوه محصول را دو چندان می کند.
فرشهای ارائه شده در پنج دسته بندی جهت سهولت در انتخاب شما عزیزان قرار داده شده است.
 
بیشتر

فرش اتاق کودک 

زیرشاخه ها