کودکان همیشه نیاز دارند که در محیط اتاق خود وسایلی را جهت راحتی و احساس استقلال داشته باشند. مبل کودک از جمله محصولاتی است که علاوه بر کاربردی بودن و کمک به رشد صحیح ستون فقرات کودکان عزیز، حس استقلال و اعتماد به نفس را نیز در آنها تقویت می کند. ضمن اینکه فضای اتاق دلبندانتان را نیز زیباتر و دلپذیرتر می نماید.
شما عزیزان در این بخش مبل های کودک ...
کودکان همیشه نیاز دارند که در محیط اتاق خود وسایلی را جهت راحتی و احساس استقلال داشته باشند. مبل کودک از جمله محصولاتی است که علاوه بر کاربردی بودن و کمک به رشد صحیح ستون فقرات کودکان عزیز، حس استقلال و اعتماد به نفس را نیز در آنها تقویت می کند. ضمن اینکه فضای اتاق دلبندانتان را نیز زیباتر و دلپذیرتر می نماید.
شما عزیزان در این بخش مبل های کودک موجود را در پنج دسته بندی ذیل ملاحظه می فرمایید :
1- مبل و کاناپه های کارتونی با تصویر شخصیت های محبوب کودکان به همراه جلو مبل ساده و باکس دار
2- مبل های تختخوابشو کودک و نوجوان
3- مبل های کلاسیک کودک با 35 تنوع رنگی و مزایایی همچون سبکی ، ایمنی و دوام
4- مبل های راحتی هپی چیر
5- جلو مبل کارتونی ساده و باکس دار                                                             
بیشتر

مبل کودک و نوجوان 

زیرشاخه ها

 • مبل و کاناپه کارتونی کودک
  کودکان همیشه نیاز دارند که در محیط اتاق خود وسایلی را جهت راحتی و احساس استقلال داشته باشند. مبل کودک از جمله محصولاتی است که علاوه بر کاربردی بودن و کمک به رشد صحیح ستون فقرات کودکان عزیز، حس اعتماد به نفس و احساس استقلال را نیز در آنها تقویت می کند. ضمن اینکه فضای اتاق دلبندانتان را نیز زیباتر و دلپذیرتر می نماید.
  شما عزیزان در این بخش مبل های با طرح شخصیت های دوست داشتنی کودکان را ملاحظه می کنید که از جنس چرم قابل شستشو است و قدرت تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد.
 • مبل کلاسیک کودک و...
  کودکان همیشه نیاز دارند که در محیط اتاق خود وسایلی را جهت راحتی و احساس استقلال داشته باشند. مبل کودک از جمله محصولاتی است که علاوه بر کاربردی بودن و کمک به رشد صحیح ستون فقرات کودکان عزیز، حس اعتماد به نفس و احساس استقلال را نیز در آنها تقویت می کند ضمن اینکه فضای اتاق دلبندانتان را نیز زیباتر و دلپذیرتر می نماید.
  مبل های اسفنجی محصولی خلاقانه ، با دوام و ایمن می باشد بدین صورت که در تولید این مبل ها از هیچ نوع اسکلت چوبی یا فلزی استفاده نشده و تمامی فرم ایجاد شده در مبل توسط ابر و اسفنج فشرده با تراکم بالا می باشد. این مزیت از یک سو باعث دوام و عمر طولانی تر مبل و از سوی دیگرایمنی برای کودکان دلبندتان و سبکی جهت حمل و جابجایی گردیده. این مبل ها تا سنین بالا و حتی بعنوان ست مبل خانگی بزرگسال قابل استفاده می باشد.
  این محصول به صورت مبل تک نفره ، دو نفره، سه نفره و دارای میز مربع و دایره عرضه می گردد.
 • مبل راحتی هپی چیر
  مبل های هپی چیر دسته ای از مبل ها هستند که به راحتی فرم بدن را به خود گرفته و بسیارسبک و انعطاف پذیر هستند علت این امر هم مواد داخلی آنهاست  که دانه های  گرانول یونولیت هستند. این دانه ها با حرکت روی یکدیگر و شکل گیری مطابق فرم بدن، نشیمنی راحت و دلپذیر را ایجاد می کنند.این مبل ها در صورت استفاده طولانی طی چند سال و کوبیده شدن مواد داخلی قابلیت شارژ مجدد با اضافه کردن دانه های جدید گرانول یونولیت را دارا می باشد.
 • کاناپه تختخوابشو کودک...
  فرزندانمان همیشه نیاز دارند که در محیط اتاق خود وسایلی را جهت راحتی و احساس آرامش داشته باشند. کاناپه تختخوابشو محصولی کاربردی و دو منظوره است که هم به صورت کاناپه و هم تختخواب قابل استفاده بوده و باعث استفاده بهینه از فضای اتاق می شود و در ضمن با تصاویر زیبا از شخصیت های کارتونی فضای اتاق دلبندانتان را نیز زیباتر و دلپذیرتر می نماید.
  این محصول در دو شاخه ارائه می گردد:
  . کاناپه تختخوابشو کودک
  . کاناپه تختخوابشو نوجوان و جوان